אורטופד ספורט

יצירת קשר

סניף מרכזי כאן הבריאות: זד”ל 5, ראשון לציון

077-806-6667

אורטופד ספורט

פעילות גופנית היא חשובה לבריאות. היא מאפשרת הגדלה של טווח התנועה בשרירים ובשלד, שומרת על חילוף חומרים איכותי ומספקת אנרגיה ושמחה לחיינו.
ביחד עם זאת, לא מעט ספורטאים מקצועיים וחובבים מגלים כי העיסוק בספורט לעיתים גורר עימו פציעות, פגיעות או מכאובים עד כדי הפרעה אמיתית בתפקוד, פגיעה בתפקוד של מפרק, ו/או כאבים כרוניים.

פעילות גופנית

הפעילות הגופנית יוצרת לעיתים עומסי יתר על מפרקים, שרירים או השלד, מה שמביא עימו פציעות בשרירים, בגידים, במפרקים (כמו ברך, כתף), ועוד.
הטיפול בפגיעות הספורט לעיתים נגרר על פני חודשים, במהלכם מתקשה הסובל להמשיך ולעסוק בספורט והוא מוצא את עצמו “נגרר” בין אבחונים, רופאים, ומומחים שונים, על מנת לזהות את הבעיה והטיפול המיטבי בה.

כאן הבריאות

במרכז “כאן הבריאות” צוות של מקצועי של רופאים אורטופדיים המתמחים בפציעות ספורט. המרכז מספק תחנה אחת לאבחון, טיפול, וליווי מקצועיים שיאפשרו לחזור לשיגרת האימונים נטולת הכאבים בתוך פרק זמן קצר יחסית.

במהלך הטיפול בפציעות הספורט במרכז הרפואי “כאן הבריאות” נתייחס לכל ההיבטים הנוגעים לפציעת הספורט ולחזרה מיטבית לשיגרה, כולל:

  • אבחון מדוייק, כולל צילומי MRI, CT, אקו לב או בדיקות מעבדה
  • התייחסות כירורגית לתהליך ההחלמה, כולל המלצות לניתוח במקרי הצורך, כולל ניתוחי החלפת מפרקים.
  • התייחסות לתהליך ההחלמה, כולל שינויים תזונתיים וכמובן תהליך פיזיותרפיה שיסייע לשיקום מוצלח. המלצות טיפוליות מלאות להחלמה מהירה וחזרה לשיגרה.
  • המלצה והתאמה של אבזור אורתופדי שיתאים לפעילות ספורטיבית מוגנת ומיטבית.

במקרים שבהם יהיה צורך לשקול התערבות כירורגית, תוכלו למצוא במרכז הרפואי “כאן הבריאות” צוות אורתופדים מקצועי המתמחה בפציעות ספורט שיאפשר לכם ניתוח פרטי בשיטה זעיר-פולשנית (ארטרוסקופית) – שיטה חדשנית בה יתאפשר כל הליך הניתוח באמצעות לייזר דרך שלושה נקבים זעירים, ללא חיתוכים מאסיביים במפרק ובקיצור משמעותי של זמן ההתאוששות וההחלמה.

המרכז הרפואי “כאן הבריאות” פועל בשיתוף פעולה עם קופת חולים כללית וקופות חולים אחרות, ומאפשר תשלומים מופחתים עבור בעלי ביטוח רפואי פרטי, מושלם זהב, או ביטוח משלים.
אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו כעת לקבלת ייעוץ מקצועי ופרטים נוספים, בנוגע לטיפול אורטופדי בפציעות ספורט שיאפשר לכם חזרה מהירה לשיגרה.