אורטופד מומחה לילדים

יצירת קשר

סניף מרכזי כאן הבריאות: זד”ל 5, ראשון לציון

077-806-6667

אורטופד מומחה לילדים

הילדים שלנו. אנחנו נהנים לראות אותם רצים ומשתוללים, צוחקים בקול רם ונהנים מילדותם. ישנם פעמים בהן הילדים שלנו זקוקים לסיוע מאורטופד מומחה לילדים. לעיתים מדובר בעיוותים מבניים או מומים מולדים, לעיתים מדובר בשבר הנזקק לגיבוס, למשל. תחום האורטופדיה עבור ילדים הינו תחום טיפולי המשלב ידע מקצועי רב ביחד עם חמלה ויכולת להתחבר לכל ילד ולסייע לו לבטוח ברופא ולאפשר את הטיפול בשמחה.

ילדים

הילדים המגיעים לאורטופד מומחה לילדים, סובלים מפתולוגיות כגון פריקת ירכיים מולדת (בתינוקות בני יומם, לאחר פריקת הירך בדרך כלל במהלך הלידה); התפתחות פתולוגית של דפוסי הליכה; עקמת, כאבי גב או בעיות בגב; עיוותים על רקע של מומים מולדים; בעיות על רקע של שיתוק מוחין או מחלות של מערכת העצבים; פגיעות בשרירים או גידים; פתולוגיות במפרקים; או שברים.

הטיפול

הטיפול האורטופדי כאשר הפציינט הינו ילד, הוא שונה במהותו, והרופא חייב לדעת כיצד להתנהל מול הילד על מנת לזכות באמונו ולאפשר תהליך טיפולי יעיל. לשם כך, עוברים חלק מן האורטופדים המומחים בטיפול בילדים תהליכים ייחודיים וצוברים ניסיון בפרט בקרב קהל מטופלים צעיר זה, כאשר בדרך כלל המשוב המתקבל ממטופל צעיר הוא מיידי וניתן לדעת, שיש חיבור בין הילד לאורטופד וכי האורטופד אכן יכול להוביל את הילד בביטחה בתהליך של החלמה.

הצוות

במרכז “כאן הבריאות” צוות של אורטופדים מומחים לילדים, שהם בעלי ניסיון ומומחיות בטיפול בבעיות אורטופדיות אופייניות לילדים ונוער, והם בעלי גישה ויכולת לתקשר ולהשיג שיתוף פעולה מירבי מכל ילד או ילדה.

במרכז “כאן הבריאות” תמצאו יותר מאשר צוות אורטופדים שיסייע לטיפול בבעיה הבריאותית. תמצאו אוזן קשבת, תמיכה היקפית, וצוות שישמח לסייע בכל הדרוש בדרכו של הילד להחלמה שלמה. תמצאו אבזור חדשני, סביבה נעימה ונינוחה, ומומחים שיסייעו לכם בכל שלב בדרך – החל משלב האבחון ועד לשחרור המיוחל הביתה.

במרכז הרפואי “כאן נעים” הסדרים עם כל הביטוחים הבריאותיים הגדולים בארץ, כך שניתן להשיג אורטופד מומחה לילדים דרך ביטוח פרטי או ביטוח משלים, מושלם זהב או קופת חולים כללית.

התקשרו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי, ותוכלו לקבוע פגישה עם אורטופד מומחה לילדים ולהתחיל להתקדם לקראת בריאות שלמה!