אורטופד כף יד

יצירת קשר

סניף מרכזי כאן הבריאות: זד”ל 5, ראשון לציון

077-806-6667

אורטופד כף יד

לאורך החיים, אנחנו נתקלים בכאבים המגבילים את התנועה באזור כף היד. לעיתים, כאבים אלה מעיבים על שיגרת החיים ומפריעים את היכולת להשתמש בכף היד בצורה תקינה. ישנן סיבות רבות לכאבים וקושי בתפקוד הנובעים מפתולוגיות בכף היד, ביניהן תסמונת התעלה הקרפאלית, ארטריטיס של בסיס האגודל, דלקות גידים, פגיעות עצביות, פגיעות ברצועות בשורש כף היד או באצבעות, שברים, לחצים מבניים על עצבים, ועוד.

הטיפול האורטופדי בכף היד מצריך מיומנות מרובה. כף היד היא לא רק איבר שתפקודו המושלם חשוב לתפקוד שלנו, אלא גם איבר בעל מורכבות גבוהה, ובו גידים, כלי דם מרכזיים, ועצבים.

טכנולוגיה

הטכנולוגיה כיום מאפשרת ביצוע הליכים כירורגיים מורכבים, המשיבים לכף היד ולמפרק כף היד את הגמישות והבריאות שלהם, מבלי להידרש לניתוחים מורכבים שבהם מבוצעים חתכים לאורך כל המפרק. ניתוחים אלה, הקרויים ניתוחים ארטרוסקופיים (ניתוחים זעיר-פולשניים), מבוצעים בטכנולוגיה חדשנית ומאפשרים הליך קצר, החלמה מלאה ומהירה, ותוצאות נהדרות.

רופאים מומחים

במרכז “כאן הבריאות” אורטופדים מומחים של כף היד, שיאפשרו אבחון מדוקדק וטיפול מקצועי, מהיר וידידותי בכל קושי בתחומי האורטופדיה של כף היד. כאן תמצאו את כל הנדרש לתמיכה בהחלמתכם, החל מאבחון מקצועי של הפתולוגיה האורטופדית, דרך טיפול בידי מומחים, וכלה בליווי כל הדרך עד להחלמה מלאה.

הטיפול המקצועי בכל בעיה אורטופדית בכף היד יאפשר חזרה מהירה לשיגרה וימנע התפשטות או החרפה של זיהום, דלקת, עיוות או בעיה עצבית. מרבית הטיפולים בפתולוגיות אורטופדיות של כף היד במרכז “כאן הבריאות” מתבצעים בפרקי זמן קצרים ומאפשרים החלמה מהירה בפרקי זמן לא ארוכים.

במרכז הרפואי “כאן הבריאות” תוכלו להשיג טיפולי מומחים באורטופדיה של כף היד, בטכנולוגיות חדישות ובנוחות מירבית, במחירים נוחים דרך ביטוח פרטי או ביטוח רפואי משלים, ובליווי מקצועי. התקשרו אלינו לייעוץ ראשוני, וקבלו את המידע הנדרש לכם!